Kadra

Joanna Zyra

Joanna Zyra

Kosmetolog

Łukasz Banasiak

Łukasz Banasiak

Lekarz

 

Centrum Laseroterpaii i Medycyny Estetycznej EpiCentrum

 

Nowoczesne lasery medyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób borykających się z różnego rodzaju problemami skórnymi. W trosce o ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy wyjątkową ofertę skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Do ich wykonania zapraszamy do  Centrum Laseroterpaii i Medycyny Estetycznej EpiCentrum w Olsztynie. Nowoczesne lasery kosmetyczne znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w usuwaniu zmian naczyniowych, przebarwień, trądziku, owłosienia czy odmładzaniu skóry. Dzięki użyciu najlepszych i najszybszych laserów, możemy zagwarantować naszym pacjentom wysoką skuteczność zabiegów w klinice laserowe.

 

Usługi dermatologii estetycznej

 

Dermatologia estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie walczyć z upływem lat i procesami starzenia się skóry. W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy pacjentom między innymi peelingi, złuszczające martwy naskórek i pobudzające produkcję nowego, które przywracają młody wygląd zmęczonej skórze.

 

Nowoczesne centrum medycyny estetycznej

 

W klinice medycyny estetycznej w Olsztynie wykonujemy również zabiegi z wykorzystaniem sprawdzonych substancji wygładzających, kwasu hialuronowego, mezoterapii oraz osocza bogatopłytkowego. Dzięki nim widocznie poprawia się kondycja odwodnionej, zmęczonej i pozbawionej jędrności skóry. Zapraszamy do skorzystania z bezpiecznych zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki.

 

Najważniejszą rzeczą dla nas jest pomoc pacjentom i ich zadowolenie z wykonanej usługi. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy nurtujący problem został rozwiązany lub wyleczony. Nasza klinika to miejsce, które można obdarzyć zaufaniem – dbamy o to by nasi Pacjenci czuli się w klinice jak u siebie w domu!

 

Joanna Zyra

Od ponad 10 lat pracuje i zarządza EpiCentrum w Olsztynie. W 2010 roku ukończyła szkołę i nabyła zawód Technik Usług Kosmetycznych . Od zawsze pasjonowała się kosmetyką i medycyną estetyczną. Dzięki wieloletniej pracy w Epi-Centrum Laser Clinic Pani Joanna poszerzyła swoje kwalifikacje oraz nabrała doświadczenia, które powoduje, że jej wiedza na temat medycyny estetycznej jest bardzo obszerna. Tym samym zawsze potrafi doradzić swoim Pacjentom i dobrać najlepsze rozwiązanie, aby pomóc im uzyskać oczekiwane efekty po zabiegach. Pani Joanna jest osobą wyrozumiałą, która w szczególny sposób dba o swoich Pacjentów. Każdą osobę traktuje wyjątkowo i z indywidualnym podejściem. Pani Joanna specjalizuje się w laseroterapii, zwłaszcza w laserach IPL Solari,Laser diodowy Primelase, Candela Aleksandrytowy , Varilite , Karboksyterapii , CoolTech. Prywatnie jest mamą dwójki dorosłych dzieci, a od paru lat intensywnie ćwiczy co daje jej energię i radość na każdy dzień.

 

 

Łukasz Banasiak

Lek. med. Łukasz Banasiak Specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej i przede wszystkim pasjonat medycyny estetycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – 2010 r. Specjalizację z chirurgii plastycznej rozpoczął w 2011 r. w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie i kontynuował od 2014 r. w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Obecnie tym dziedzinom oddaje się bez reszty i podkreśla, iż jest to wszystkim co kocha! Pomaga mu w tym propagowanie zdrowego stylu życia i aktywne związanie ze sportem.

kosmetolog Epicentrum Olsztyn
zabiegi kosmetyczne Epicentrum
Facebook Epicentrum
centrum medycyny estetycznej epicentrum