Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
EpiCentrum - Epicentrum Olsztyn

Kadra

Joanna Zyra

Joanna Zyra

Kosmetolog

 

Łukasz Banasiak

Łukasz Banasiak

Lekarz

 

Centrum Laseroterpaii i Medycyny Estetycznej EpiCentrum

 

Nowoczesne lasery medyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób borykających się z różnego rodzaju problemami skórnymi. W trosce o ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy wyjątkową ofertę skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Do ich wykonania zapraszamy do  Centrum Laseroterpaii i Medycyny Estetycznej EpiCentrum w Olsztynie. Nowoczesne lasery kosmetyczne znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w usuwaniu zmian naczyniowych, przebarwień, trądziku, owłosienia czy odmładzaniu skóry. Dzięki użyciu najlepszych i najszybszych laserów, możemy zagwarantować naszym pacjentom wysoką skuteczność zabiegów w klinice laserowe.

 

Usługi dermatologii estetycznej

 

Dermatologia estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie walczyć z upływem lat i procesami starzenia się skóry. W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy pacjentom między innymi peelingi, złuszczające martwy naskórek i pobudzające produkcję nowego, które przywracają młody wygląd zmęczonej skórze.

 

Nowoczesne centrum medycyny estetycznej

 

W klinice medycyny estetycznej w Olsztynie wykonujemy również zabiegi z wykorzystaniem sprawdzonych substancji wygładzających, kwasu hialuronowego, mezoterapii oraz osocza bogatopłytkowego. Dzięki nim widocznie poprawia się kondycja odwodnionej, zmęczonej i pozbawionej jędrności skóry. Zapraszamy do skorzystania z bezpiecznych zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki.

 

Najważniejszą rzeczą dla nas jest pomoc pacjentom i ich zadowolenie z wykonanej usługi. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy nurtujący problem został rozwiązany lub wyleczony. Nasza klinika to miejsce, które można obdarzyć zaufaniem – dbamy o to by nasi Pacjenci czuli się w klinice jak u siebie w domu!

 

Joanna Zyra Kosmetolog

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako kosmetolog. Ukończyłam  Olsztyńską  Szkołę Wyższą  na kierunku kosmetologii oraz studium Bio Cosmetics Studio, zakończonym dyplomem. Od 2010 roku zawodowo związana z branżą beauty oraz kosmetyczną. Właścicielka  EpiCentrum Joanna Zyra, Centrum Laseroterapii , Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Olsztynie. Uczestniczka licznych szkoleń oraz kursów. Stale poszerzam  swoją wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jestem doskonale zorientowana w najnowszych osiągnięciach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zdobyte doświadczenia oraz wiedza poparta szkoleniami pozwala mi  profesjonalnie sprostać potrzebom i wymaganiom klientów oraz doradzić im i dobrać najlepsze rozwiązanie, aby uzyskali oczekiwane efekty po zabiegach. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z sympatią. Pracuje na najwyższej jakości preparatach renomowanych firm, wybranych w oparciu o badania kliniczne oraz własne doświadczenia.

 

 

Łukasz Banasiak

 

Lek. med. Łukasz Banasiak Specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej i przede wszystkim pasjonat medycyny estetycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – 2010 r. Specjalizację z chirurgii plastycznej rozpoczął w 2011 r. w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie i kontynuował od 2014 r. w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Swoje kwalifikacje podwyższa, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach oraz kursach z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Obecnie tym dziedzinom oddaje się bez reszty i podkreśla, iż jest to wszystkim co kocha! Pomaga mu w tym propagowanie zdrowego stylu życia i aktywne związanie ze sportem.

kosmetolog Epicentrum Olsztyn
zabiegi kosmetyczne Epicentrum
Facebook Epicentrum
centrum medycyny estetycznej epicentrum