TECAR CRV

Dzięki urządzeniu TECAR CRV można poddać się zabiegom: liftingu twarzy szyi czy dekoltu, wypełniania zmarszczek, zagęszczania skóry, redukcji cellulitu i obwodów, a nawet… powiększania ust.
TECAR CRV to jedyne urządzenie bazujące na kontrolowanym i mierzalnym depozycie fali o częstotliwości radiowej w obszarze skóry właściwej (zabiegi liftingująco-ujędrniające) i tkanki podskórnej (redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki). – Urządzenie oferuje
opatentowaną przez firmę Winform metodę pracy Transdermal delivery®. Jest to bezbolesna procedura gwarantująca brak efektów ubocznych, która przyśpiesza proces wchłaniania substancji aktywnych.

Urządzenie TECAR CRV jako jedyne na rynku pracuje w dwóch systemach kontroli zabiegowej. SIVSEA – wyświetla wszystkie parametry emisji (z urządzenia) i reakcji (z ciała). Urządzenie monitoruje w aktywny i natychmiastowy sposób tolerancję energii przez ciało, korygując nadmierne efekty cieplne. SCE- system ten, po ustawieniu mocy urządzenia steruje i dostosowuje w czasie rzeczywistym moc, zgodnie z odpowiedzią tkanki, którą w danym momencie poddajemy terapii.

TECAR CRV w zastosowaniu kosmetycznym poprawia kondycję skóry twarzy i ciała dzięki stymulacji produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, redukuje cellulit, w serii zabiegowej daje efekt liftu chirurgicznego. W zastosowaniu fizjoterapeutycznym eliminuje ból i przywraca funkcje uszkodzonych struktur anatomicznych.

Rodzaje zabiegów

  • efekt liftingu chirurgicznego twarzy i ciała
  • drenaż limfatyczny
  • modelowanie sylwetki
  • redukcja tkanki tłuszczowej