Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Termolifting INFINI RF - Epicentrum Olsztyn

Termolifting Infini RF, leczenie nadpotliwości

Chcesz szybko i bezboleśnie usunąć nieestetyczne rozstępy? Szukasz skutecznego sposobu, dzięki któremu raz na zawsze pozbędziesz się problemu nadpotliwości? Zapraszamy na profesjonalny i w pełni bezpieczny zabieg Termolifting Infini RF. Wykonujemy go w naszym salonie medycyny estetycznej Epi Centrum w Olsztynie.
Piękna i elastyczna skóra oraz brak problemów z nadmiernym poceniem to marzenie wielu osób. Na szczęście, medycyna estetyczna oferuje im coraz więcej rozwiązań, pozwalających na osiągnięcie upragnionego efektu. Jednym z nich jest termolifting, który od drobnych zabiegów chirurgicznych wyróżnia się całkowicie bezinwazyjnym działaniem.

Jak działa Termolifting Infini?

Zabieg aparatem medycznym Infini to jedna z najnowszych metod ujędrniania i zagęszczania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na warstwy skóry. Celem zabiegu jest intensywna odbudowa skóry, a co za tym idzie, poprawa owalu twarzy oraz usunięcie blizn oraz rozstępów. Innowacyjna technologia wykorzystuje energię cieplną fal radiowych (RF) i mikroigły do punktowego podgrzewania tkanki skórnej w jej poszczególnych warstwach oraz na różnych jej głębokościach.
Zabieg polega na nakłuwaniu skóry poprzez 49 mikroigieł, które docierają z impulsem stymulacji RF na głębokość (0,5- 3,5 mm), czyli tam, gdzie chcemy uzyskać najmocniejszy efekt. Tkanka wokół ostrzy igieł zostaje intensywnie podgrzana na odcinku 30 mikrometrów przy izolacji impulsów na pozostałej długości. Podczas zabiegu prowadzi się od 1 do 4 na różnych głębokościach skóry. W ten sposób dochodzi do stymulacji fibroblastów oraz intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny.
Profesjonalny zabieg liftingu w Olsztynie poprzedzamy dogłębnym wywiadem z pacjentem. Na podstawie zebranych informacji wyznaczamy optymalny obszar i głębokość wprowadzenia igieł. Dzięki temu zabieg termoliftingu w pełni odpowiada kondycji skóry pacjenta i zapewnia maksymalnie dokładne działanie.

Przebieg zabiegu?

Na początku nakładany jest krem znieczulający. Następnie starannie wyznaczony i zdezynfekowany obszar liftingu nakłuwa się za pomocą mikroigiełek, które dzięki specjalnej końcówce urządzenia płynnie wsuwają się pod skórę. Innowacyjne urządzenie do termoliftingu emituje energię zgodną z dobranymi wcześniej parametrami. Czas pojedynczego przyłożenia urządzenia to wynosi jedną sekundę, dzięki czemu zabieg jest niezwykle precyzyjny. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, z lekkim obrzękiem (który może utrzymywać się przez 1-2 dni). Dla uzyskania maksymalnych efektów zalecane jest wykonanie zabiegów w serii – od dwóch do czterech, w zależności od problemu.
Ważnym elementem liftingu Infini RF jest zmiana głębokości wkłuć w kolejnych seriach. Zwykle w trakcie zabiegu wykonywane są trzy przejścia, dzięki którym pobudzane są strefy koagulacji, pogrubienia i przebudowy kolagenu. Po zabiegu liftingu na skórę pacjenta nakładany jest krem ochronny, zabezpieczający przed infekcjami i przyśpieszający gojenie.

Skuteczne zmniejszanie rozstępów

Stosowane dotychczas rozwiązania, takie jak penetracja skóry laserem frakcyjnym, nie pozwalały na dotarcie do głębokich partii skóry. W związku z tym nie działały bezpośrednio w miejscach powstawania rozstępów. Dzięki specjalnym precyzyjnym mikroigłom urządzenia Infini RF, możliwe stało się skuteczne zmniejszenie rozstępów.
Po zabiegu zmniejszania rozstępów, nieestetyczne blizny na udach, plecach i rękach znikają lub są widocznie zmniejszone. Powtórne wykonanie nakłuć powoduje całkowite ustąpienie problemu z rozstępami. W miejscu wykonania zabiegu termoliftingu skóra jest natychmiastowo bardziej elastyczna i napięta.

Leczenie nadpotliwości

Zabieg termoliftingu może być stosowany z powodzeniem również w przypadku nadpotliwości, z którą borykają się zgłaszający się do nas pacjenci. Innowacyjny zabieg likwiduje lub znacząco zmniejsza potliwość w okolicy pach poprzez destrukcję termiczną gruczołów potowych. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru, jaki poddawany jest zabiegowi, trwa on od 30 minut do 2 godzin.

Efekty, jakich można się spodziewać

Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się bardziej napięta. Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (aż do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie produkowany jest nowy kolagen. Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Metoda sprawdza się przy poprawie elastyczności skóry twarzy, dekoltu, dłoni, piersi oraz wokół oczu.

 • Odmłodzenie i lifting skóry
 • Zmniejszenie rozstępów
 • Spłycenie zmarszczek
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Wygładzenie i rozjaśnienie skóry
 • Usunięcie nadpotliwości skóry

Jak długo utrzymują się efekty i jak często należy powtarzać zabieg?

Dla uzyskania długotrwałego efektu zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach. U większości osób należy spodziewać się całkowicie trwałego efektu, z ewentualnością wykonania zabiegu powtórnego co (1-2 lata).

Wskazania :

 • Poprawa napięcia skóry
 • Odmłodzenie skóry szyi, dłoni, dekoltu
 • Usunięcie zmarszczek, rozstępów i blizn
 • Usunięcie blizn po trądziku
 • Ograniczenie nadmiernie wydzielanego sebum
 • Zredukowanie rozszerzonych porów

Przeciwwskazania :

 •  Ciąża
 • Choroba nowotworowa
 • Otwarte rany na skórze
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Wszczepione urządzenia elektryczne
Zabieg Infini jest mało inwazyjny. Można go wykonywać przez cały rok. Wykonanie laseroterapii w okresie słonecznym nie powoduje zagrożenia przebarwieniami. Nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu na opalonej skórze. Na początku przeprowadzana jest rozmowa z lekarzem, podczas której szczegółowo omawia on zasadę działania i przebieg zabiegu. Przed jego rozpoczęciem skórę znieczula się kremem Emla.
oferta zabiegów ginekologii estetycznej
Nasz profil na Facebooku
laserowe leczenie nietrzymania moczu
medycyna estetyczna w EpiCentrum