Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Korekta uszu bez skalpela w Olsztynie - Epicentrum

 

Korekta uszu bez skalpela

Odstające uszy są problem wielu pacjentów. Dzięki niciom z goreteksu, w sposób nieinwazyjny wykonujemy korektę odstających uszu, które w spektakularny sposób pomogą trwale zmodyfikować kąt przylegania uszu do głowy. Bez skalpela i szwów!

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jest szybki i mało inwazyjny w porównaniu z operacją plastyczną. Nici wprowadza się zwykle poprzez 3 punkty wkłucia – i prowadzi je w taki sposób, aby „przyciągnąć” małżowinę uszną do głowy. Zabieg nie jest bolesny.

Efekt utrzymuje się przez lata!

 

Po zabiegu.

Efekt jest widoczny zaraz po zabiegu. Nie wymaga rekonwalescencji.

Po zabiegu należy nosić przez 3 dni opatrunek chirurgiczny. Następnie przez trzy tygodnie po zabiegu należy nosić opaskę (może to być zwykła opaska bawełniana).

Po zabiegu nie ma żadnych blizn ani deformacji, które mogą występować po tradycyjnych zabiegu wykonywanym metodą klasyczną.

 

Zabieg skierowany jest do osób w każdym wieku.