Mezoterapia kosmetyczna w Olsztynie

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jako jedna z niechirurgicznych metod, na stałe wpisała się w tak zwaną profilaktykę starzenia skóry, redukcji cellulitu i przeciwdziałania wypadaniu włosów. Skuteczna mezoterapia kwasem hialuronowym dostępna jest także w ofercie naszego salonu w Olsztynie.
W ofercie zabiegów medycyny estetycznej nasi klienci znajdą mezoterapię igłową, do wykonania której wykorzystujemy mezokoktajle Mesohyal, zawierające cenne substancje odżywcze. Za ich staranne skomponowane odpowiada Mesoestetic – hiszpański specjalista w dziedzinie bezpiecznych, zaawansowanych technologii stosowanych w medycynie estetycznej.

Jak wygląda zabieg mezoterapii

Zabieg mezoterapii kosmetycznej wykonujemy w Olsztynie w pełni manualnie za pomocą odpowiednio dobranej i w pełni sterylnej igły oraz strzykawki. Zaawansowany wypełniacz, w zależności od potrzeb pacjenta, wstrzykiwany jest powierzchniowo w skórę twarzy lub ciała w miejscach, które wymagają skutecznej rewitalizacji.
Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest nie tylko niezwykle łatwy i wysoce precyzyjny, ale także bezpieczny – nie powoduje bowiem żadnych alergii u pacjenta. Dodatkowo, w trakcie wykonywania mezoterapii kosmetycznej pacjent nie odczuwa bólu, a sam zabieg jest krótszy w porównaniu z innymi zabiegami o podobnym działaniu.

Mezoterapia wskazania

Zabieg mezoterapii igłowej polecamy wszystkim osobom, którym zależy na skutecznej i bezpiecznej redukcji zmarszczek i ujędrnieniu skóry. Z powodzeniem może on być również stosowany jako sposób likwidacji cellulitu i rozstępów. Mezoterapię kosmetyczną wykonujemy także u pacjentów z problemem łysienia.
Mezoterapia mikroigłowa Mesohyal może być bez żadnych obaw stosowana jako uzupełnienie zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz u osób w trakcie terapii odmładzającej. Mezoterapia kwasem hialuronowym może być wykonywana systematycznie w odstępach czasu ustalonych wcześniej przez lekarza.

Efekty po zabiegu

Zaletą mezoterapii mikroigłowej jest możliwość dotarcia dokładnie na pożądaną głębokość skóry właściwej. Dzięki temu działa ona o wiele skutecznej w porównaniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Po zabiegu skóra pacjentów jest widocznie zregenerowana i odmłodzona. Jej wygląd jest znacznie zdrowszy, a koloryt wyrównany.
W trakcie zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym pobudzane są procesy syntezy kolagenu i elastyny, co wpływa pozytywnie na poziom nawilżenia skóry, mikrokrążenie w tkankach oraz metabolizm komórek tłuszczowych. Skóra poddana zabiegowi mezoterapii jest jak nowa – pozbawiona zmarszczek i idealnie gładka.

Preparaty Mesohyal

W przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej, preparat Mesohyal wyróżnia się długotrwałym działaniem bez ryzyka alergii. Po zabiegu u pacjenta zauważalna jest natychmiastowa poprawa jędrności i elastyczności skóry. Owal twarzy odzyskuje swój naturalny wygląd, a drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu.
Każdy z zabiegów poprzedzamy szczegółowym wywiadem, co pozwala nam dopasować jego wykonanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zabieg mezoterapii igłowej, który wykonujemy w salonie w Olsztynie, trwa zaledwie 20 minut, a pacjent po zabiegu może szybko powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Skład MESOHYAL

Preparat Mesohyal, stosowany w zabiegu mezoterapii mikroigłowej, jest przeźroczystym roztworem nieusieciowanego kwasu hialuronowego (15 mg / ml) o konsystencji żelu. Produkt ten, uzyskiwany w procesie biofermentacji, jest w pełni kompatybilny z kwasem hialuronowym, który znajduje się w nasze skórze. Dzięki temu jest w pełni bezpieczny i może być stosowany przez pacjentów z każdym rodzajem skóry.