Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Mezoterapia igłowa i mikroigłowa Olsztyn - Epicentrum

Mezoterapia kosmetyczna w Olsztynie

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jako jedna z niechirurgicznych metod, na stałe wpisała się w tak zwaną profilaktykę starzenia skóry, redukcji cellulitu i przeciwdziałania wypadaniu włosów. Skuteczna mezoterapia kwasem hialuronowym dostępna jest także w ofercie naszego salonu w Olsztynie.

W ofercie zabiegów medycyny estetycznej nasi klienci znajdą mezoterapię igłową, do wykonania której wykorzystujemy mezokoktajle Mesohyal, zawierające cenne substancje odżywcze. Za ich staranne skomponowane odpowiada Mesoestetic – hiszpański specjalista w dziedzinie bezpiecznych, zaawansowanych technologii stosowanych w medycynie estetycznej.

Jak wygląda zabieg mezoterapii

Zabieg mezoterapii kosmetycznej wykonujemy w Olsztynie w pełni manualnie za pomocą odpowiednio dobranej i w pełni sterylnej igły oraz strzykawki. Zaawansowany wypełniacz, w zależności od potrzeb pacjenta, wstrzykiwany jest powierzchniowo w skórę twarzy lub ciała w miejscach, które wymagają skutecznej rewitalizacji.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest nie tylko niezwykle łatwy i wysoce precyzyjny, ale także bezpieczny – nie powoduje bowiem żadnych alergii u pacjenta. Dodatkowo, w trakcie wykonywania mezoterapii kosmetycznej pacjent nie odczuwa bólu, a sam zabieg jest krótszy w porównaniu z innymi zabiegami o podobnym działaniu.

Mezoterapia wskazania

Zabieg mezoterapii igłowej polecamy wszystkim osobom, którym zależy na skutecznej i bezpiecznej redukcji zmarszczek i ujędrnieniu skóry. Z powodzeniem może on być również stosowany jako sposób likwidacji cellulitu i rozstępów. Mezoterapię kosmetyczną wykonujemy także u pacjentów z problemem łysienia.

Mezoterapia mikroigłowa Mesohyal może być bez żadnych obaw stosowana jako uzupełnienie zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz u osób w trakcie terapii odmładzającej. Mezoterapia kwasem hialuronowym może być wykonywana systematycznie w odstępach czasu ustalonych wcześniej przez lekarza.

Efekty po zabiegu

Zaletą mezoterapii mikroigłowej jest możliwość dotarcia dokładnie na pożądaną głębokość skóry właściwej. Dzięki temu działa ona o wiele skutecznej w porównaniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Po zabiegu skóra pacjentów jest widocznie zregenerowana i odmłodzona. Jej wygląd jest znacznie zdrowszy, a koloryt wyrównany.

W trakcie zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym pobudzane są procesy syntezy kolagenu i elastyny, co wpływa pozytywnie na poziom nawilżenia skóry, mikrokrążenie w tkankach oraz metabolizm komórek tłuszczowych. Skóra poddana zabiegowi mezoterapii jest jak nowa – pozbawiona zmarszczek i idealnie gładka.

 

Preparaty

W naszym gabinecie do mezoterapii wykorzystujemy najlepszej jakości preparaty, co daje gwarancję zadowolenia z efektów zabiegu.