Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Usuwanie zmarszczek i wypełnianie w Olsztynie | Usuwanie nadpotliwości - Epicentrum

Zabiegi wypełniania zmarszczek,

niwelacja „kurzych łapek” w Olsztynie

Proponujemy zabiegi wygładzające zmarszczki mimiczne i zapobiegająca ich pogłębianiu się. Efekt korekcji widoczny jest już po 2 dniach od zabiegu i utrzymuje się aż do pół roku.

Szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na usunięcie zmarszczek i odmłodzenie twarzy? Chcesz pozbyć się problemu nadmiernej potliwości? Już dziś umów się na profesjonalny zabieg z użyciem sprawdzonych substancji wypełniających i wygładzających. Wykonujemy go w salonie kosmetyki i medycyny estetycznej EpiCentrum w Olsztynie. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że po zabiegi mające na celu usuwanie zmarszczek czy leczenie nadpotliwości sięga coraz więcej pacjentek, chcących przywrócić sobie młody wygląd i znów poczuć się młodo na co dzień.

Jak działają substancje wypełniające, wygładzające i blokujące?

Wstrzykiwana popularna substancja w wybrane partie ciała może likwidować zmarszczki mimiczne, jak i dolegliwości związanych z nadpotliwością. Iniekcja zapobiega skurczom mięśni, co z kolei blokuje przechodzenie do nich bodźców z nerwów. W efekcie dochodzi do rozluźnienia mięśni i skóry wokół nich. Usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości polega na ostrzykiwaniu wybranego miejsca ciała za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. W zależności od wielkości leczonego obszaru, zabieg trwa około 15-20 minut, a jego pierwsze efekty zobaczyć można już po tygodniu od opuszczenia gabinetu. Zaletą zabiegu jest brak konieczności znieczulenia miejscowego i możliwość natychmiastowego powrotu do codziennej aktywności.

Usuwanie nadpotliwości

Pocenie się, choć jest naturalnym procesem chłodzenia, zachodzącym w organizmie, może przybierać chorobową formę hiperhydrozy – nadpotliwości. Jej występowanie powoduje dyskomfort, a często także społeczne wycofanie. Skutecznym sposobem walki z nadpotliwością pach, stóp, dłoni czy pleców są zabiegi blokowania nadpotliwości, dostępne w ofercie naszego salonu. Usuwanie nadpotliwości polega na wyznaczeniu miejsc nadmiernego pocenia poprzez wykonanie testu Minora. Na miejsca dotknięte nadpotliwością nakładany jest chlorek sodu oraz skrobia. Po kwadransie w miejscach o największym wydzielaniu potu pojawiają się ciemnofioletowe odbarwienia. W ich miejscach wstrzykiwana jest substancja blokująca.

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek polecamy wszystkim osobom, którym doskwierają zmarszczki poprzeczne i podłużne na czole oraz wokół oczu, a także pacjentom z opadającymi powiekami. Dzięki zabiegowi zmarszczki są wygładzone, a twarz widocznie odmłodzona. Efekty bezbolesnego zabiegu utrzymują się nawet do 8 miesięcy.

Dzięki zastosowaniu zabiegów możliwe jest m.in:

 • Spłycenie zmarszczek na czole (pionowych i poziomych)
 • Zniwelowanie kurzych „łapek”
 • Zaniknięcie zmarszczki dolnej powieki oka
 • Podnoszenie opadających kącików ust

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Nadmiar skóry na czole i powiekach
 • Miejscowe infekcje skórne
 • Choroby nowotworowe
 • Schorzenia autoimmunologiczne
 • Niektóre choroby neurologiczne, a zwłaszcza te z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
 • Uczulenie na toksynę lub nadwrażliwość na kompleks neurotoksyny zawarty w substancji wypełniającej