Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Modelowanie i regulacja brwi w Olsztynie | Henna pudrowa brwi - Epicentrum

Modelowanie i regulacja brwi w Olsztynie

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich brwi? Nie wiesz, jaki ich kształt najlepiej odpowiada Twojej twarzy? Zdaj się na pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetyczek z salonu Epi w Olsztynie. Z przyjemnością zajmujemy się modelowaniem i regulacją brwi, by uwydatnić walory urody naszych klientek i pomóc ukryć jej ewentualne wady. Modelowanie i regulacja brwi doskonale podkreślają urodę oczu wraz z ich oprawą. Umiejętnie wykonane nadają twarzy unikalnego charakteru. Dla wielu kobiet samodzielne modelowanie i regulacja brwi to jednak spore wyzwanie. W gabinecie Epi służymy im profesjonalną poradą w zakresie pielęgnacji okolic oczu.

Stylizacja i modelowanie brwi

Odpowiednio wymodelowane, nadają twarzy charakteru, dlatego tak istotne jest nadanie im optymalnego kształtu. Ważne jest także zachowanie pierwotnej linii brwi, aby uzyskać naturalność wyglądu. Odpowiednia korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy oraz uwydatnić, np. powiększyć oczy. Kolejnym korzystnym elementem wpływającym na wygląd naszych brwi jest zabieg barwienia przy użyciu henny. Zastosowanie odpowiedniego produktu, np. w postaci kremu, zagwarantuje satysfakcjonujący efekt.

Wszystkie klientki, które chcą dodać swojemu spojrzeniu dodatkowej głębi, zapraszamy do umawiania zabiegu modelowania brwi w naszym salonie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu starannie analizujemy rysy twarzy klientki, a następnie dobieramy dla niej idealny kształt, szerokość i położenie brwi. Po dokładnym demakijażu i odtłuszczeniu włosków, kształtujemy oba łuki jeden po drugim. Stylizacja brwi to niezwykle ważny element regularnego dbania o urodę. Bardzo często jednak zgłaszają się do nas klientki ze źle wydepilowanymi brwiami, które szukają pomocy w odzyskaniu naturalnego i atrakcyjnego wyglądu oprawy oka. Wszystkim im zapewniamy precyzyjną stylizację wykonywaną za pomocą bezpiecznych nożyczek i pęsety.

Regulacja brwi

Regulacja brwi, choć z pozoru nieskomplikowana, wymaga sporej wprawy. Zbyt wąskie lub zbyt szerokie brwi nie wyglądają naturalnie. Sporym błędem jest też pozostawianie szerokiego pasma włosków przy oczach i nieproporcjonalnie wąskiego na końcu łuku. Wiele kobiet popełnia też błąd skubiąc brwi od góry, w miejscu, które powinno wyznaczać ich łuk.

Na szczęście, klientkom salonu kosmetycznego w Olsztynie zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego kształtu brwi oraz sposobu ich regulacji. Po wykonanym kształtowaniu brwi udzielamy paniom fachowym wskazówek, pozwalających na samodzielną, udaną regulację brwi również w domowym zaciszu.

Henna brwi

Ostatnim etapem wpływającym na oprawę oka jest henna brwi, wykonywana w naszym gabinecie. Farbowanie henną wystylizowanych wcześniej brwi pozwala na uzyskanie wyrazistego spojrzenia bez konieczności codziennego tuszowania brwi i ich uporczywego zmywania wieczorem. Dla najlepszego efektu kolor henny do brwi dopasowujemy do urody i oczekiwań klientki.