Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Ginekologia estetyczna Olsztyn | Nietrzymanie moczu - ACTION II PETIT LADY

Ginekologia estetyczna w Olsztynie

Ginekologia estetyczna, choć jest dość młodą dziedziną medycyny, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Dzięki zabiegom z jej zakresu mogą ona dokonać korekty intymnych części ciała, by pozbyć się kompleksów, zwiększyć poczucie swojej atrakcyjności i cieszyć się lepszą jakością życia seksualnego. W trosce o holistyczne podejście do kobiecego piękna, w gabinecie EpiCentrum w Olsztynie oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Do skorzystania z nich zapraszamy kobiety odczuwające dyskomfort psychiczny i fizyczny spowodowany zmianami po porodzie, zabiegu chirurgicznym, procesami starzenia bądź kwestiami genetycznymi.

Metoda Petit Lady to pełne, 360 stopniowe zawężenie pochwy przy użyciu lasera. Jest to metoda ujędrniania ścianek pochwy oraz terapia zanikowego zapalenia pochwy (wywołanego porodem, operacją, upływem czasu), a także odmłodzenie wyglądu narządów zewnętrznych. W efekcie zabiegu stymulowana jest produkcja kolagenu. Laser Action II nie powoduje zwęglenia tkanki ani nekrozy.

Leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest wciąż wstydliwym, przez co często pomijanym, problemem wielu kobiet. Wysiłkowe nietrzymanie moczu objawia się zwykle mimowolnym oddawaniem moczu w trakcie kichania, kaszlu, wysiłku, a nawet chodzenia. Powodem wysiłkowego nietrzymania moczu jest zwykle osłabienie mięśni dna macicy oraz rozciągnięcie ścian pochwy. Bezinwazyjnym rozwiązaniem dolegliwości jest zabieg z użyciem urządzenia Actio II Petit Lady.

Ginekologia estetyczna oferuje laserowe leczenie nietrzymania moczu jest nieoperacyjną metodą, która w bezpieczny sposób pozwala pacjentkom zniwelować wstydliwy dla nich problem. Stymulacja produkcji tkanki łącznej zapewnia skuteczne leczenie dolegliwości, które zgodnie z badaniami dotyka nawet około 3 milionów Polek.

Zabieg zwężenia pochwy

W ofercie ginekologii estetycznej oferujemy również zabieg waginoplastyki – plastyki pochwy, dzięki któremu możliwe jest laserowe obkurczenie pochwy pacjentki. W efekcie zabiegu zwężania pochwy jej tkanki stają się bardziej napięte i elastyczne, a ona sama znacznie ciaśniejsza. To z kolei przekłada się na zdecydowanie lepsze doznania seksualne.

Jak działa ACTION II PETIT LADY?

Zabieg działa na wewnętrzne ścianki pochwy i wargi sromowe, wywołując przebudowę kolagenu i ujędrnienie tkanek. Prowadzi to do odmłodzenia tych narządów, a co za tym idzie, do poprawy samopoczucia pacjentki.

Jak przebiega zabieg?

Laser jest procedurą nieinwazyjną i nieoperacyjną. Opiera się na precyzyjnym i kontrolowanym działaniu termoablacyjnym lasera w okolicach intymnych. Stymuluje regenerację, nawilżenie i odmłodzenie nabłonka przedsionka oraz pochwy. Poprzez stymulację produkcji tkanki łącznej wspomaga leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz umożliwia uzyskanie efektu zwężenia pochwy.

 • Czas twania od 15-30 min
 • Nie wymaga specjalnego przygotowania ani znieczulenia
 • Zabieg jest niebolesny
 • Efekt uzyskuje się już po pierwszym zabiegu

Wskazania :

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • Brak jędrności pochwy
 • Uczucia pieczenia i swędzenia
 • Nadmiar wydzielanego śluzu
 • Korekcja zmian poporodowych

Przeciwwskazania :

 • Obciążony wywiad onkologiczny
 • Ciąża
 • Infekcja bakteryjna narządu rodnego
 • Przebyte operacje lub inne leczenie inwazyjne z powodu nietrzymania moczu
zabiegi ginekologii estetycznej w EpiCentrum Olsztyn
oferta zabiegów ginekologii estetycznej
Nasz profil na Facebooku
laserowe leczenie nietrzymania moczu
medycyna estetyczna w EpiCentrum