Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Depilacja Laserowa - Epicentrum Olsztyn

 

Depilacja laserowa Olsztyn

Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia. Wykorzystuje ona wiązkę światła lasera, która przenikając przez skórę, uszkadza cebulkę włosa razem z korzeniem.

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem depilacji laserem i szukasz odpowiedniego miejsca w Olsztynie, to nie znajdziesz lepszego gabinetu niż EpiCentrum. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, fachowe podejście do pracy oraz do naszych klientów, a także najwyższej jakości sprzęt, dzięki czemu zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy!

 

Depilacja laserowa laserem diodowym Primelase

 

Laser, którym wykonujemy nasze zabiegi, mimo że jest najsilniejszym laserem diodowym do depilacji laserowej, jest zarazem bardzo bezpieczny dla naszej skóry. Dzięki swoim właściwościom usunie włoski w każdym kolorze – od blondu, poprzez rude, aż po bardzo ciemne. W związku z tym mogą korzystać z niego osoby o różnych typach karnacji.Depilacja laserowa laserem diodowym Primelase

Jedną z największych zalet depilacji z wykorzystaniem lasera Primelase jest skuteczność i krótki czas trwania zabiegu. W dodatku jest on bezbolesny oraz nie powoduje uczucia dyskomfortu. Pośród wielu atutów Primelase można wyróżnić także system chłodzenia crystal freeze.

Dzięki połączeniu tych wszystkich cech, laser, którego używamy do depilacji w naszym salonie, jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych na rynku.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z zabiegu depilacji za pomocą lasera diodowego Primelase!

Primelase® to laser diodowy:

 • Najmocniejszy laser diodowy
 • Najszybszy laser diodowy do depilacji.
 • Trzy różne długości fali emitowanego światła
 • Aplikator o mieszanej długości fali
 • Skuteczna epilacja każdego koloru włosów
 • Wysokie bezpieczeństwo zabiegów
 • Dwa modele : rozbudowany i mały, ekonomiczny

Skuteczność działania

 

Skuteczność depilacji laserowej zależna jest od wielu czynników, a także od zestawienia różnych cech, którymi charakteryzuje się dane urządzenie. Do tej pory lasery najlepiej dawały sobie radę z usunięciem włosków o ciemnej barwie. Związane jest to z tym, że im włosek posiada mniej melaniny (pigmentu), tym trudniej doprowadzić mieszek włosowy do takiej temperatury, która spowoduje jego trwałe uszkodzenie. W przypadku naszego lasera sytuacja jest zupełnie inna. Dzięki odpowiednim długościom emitowanych fal, usuwa on także bardzo jasne włosy.

Ponadto możliwa jest regulacja długości impulsu, co zapobiega oparzeniom u osób z cienkim i rzadkim owłosieniem. Pomocny jest tu również system chłodzenia, w który zaopatrzony jest Primelase.

Dzięki zabiegowi depilacji laserowej możliwe jest niemal całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Zabieg jest bezpieczny, krótki oraz nie powoduje oparzeń skóry, bólu i dyskomfortu. Mogą z niego korzystać osoby o różnych typach karnacji, ponieważ nasz laser diodowy usuwa włoski w kolorze ciemnym, rudym oraz blond. Depilacja laserowa w EpiCentrum Olsztyn jest bardzo dokładna. Osobom, które się na nią zdecydowały, daje pełną satysfakcję z powodu wymarzonej, gładkiej skóry.

Moc szczytowa

O skuteczności depilacji decydują: gęstość energii i czas trwania impulsu. W laserach diodowych wartości te powiązane są z maksymalną mocą matrycy diodowej. Im większa moc, tym krótszy impuls dla skutecznych poziomów energii depilacji laserem. Jest to szczególnie ważne dla jasnych i cienkich włosów, dla których ze względu na ryzyko oparzeń skóry (zawartość melaniny w włosach i skórze jest na tym samym poziomie) czas trwania impulsu musi być krótki.

Primelase ma najwyższą mocy szczytową (4800W) spośród diodowych laserów do depilacji.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Zanim zdecydują się Państwo na depilację laserem diodowym, prosimy o sprawdzenie przeciwwskazań co do wykonania zabiegu:

 • Ciąża,
 • Karmienie piersią,
 • Choroby skóry (np. bielactwo, łuszczyca, opryszczka, brodawka, kurzajka),
 • Nowotwory,
 • Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, bratek) przynajmniej na dwa tygodnie przed zabiegiem,
 • Przyjmowanie antybiotyków,
 • Infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe,
 • Opalona skóra (naturalnie, w solarium lub za pomocą samoopalacza),
 • Usuwanie włosków pęsetą, woskiem, depilatorem (należy zrobić przerwę przed zabiegiem depilacji od 4 do 8 tygodni),
 • Problemy endokrynologiczne, terapia hormonalna,
 • Rozrusznik serca,
 • Defibrylator,
 • Choroby przewlekłe (np. epilepsja),
 • Tatuaż w miejscu zabiegu,
 • Miejscowe podrażnienia skóry,
 • Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić na tydzień przed planowanym zabiegiem,
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • Metalowe implanty.

Przed zabiegiem depilacji laserowej należy odstawić kosmetyki z kwasami owocowymi, kremy z retinolem oraz witaminami A, C oraz E. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące przeciwwskazań, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

 

Dlaczego depilacja laserowa w EpiCentrum®?

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zabiegiem depilacji laserowej i szukają odpowiedniego, profesjonalnego gabinetu w Olsztynie, nie mogli Państwo trafić lepiej.

Zapraszamy do EpiCentrum – miejsca, w którym nowoczesność łączy się z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Nasz gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, dzięki czemu oferowane przez nas zabiegi są nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w dziedzinie laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza fachowość przekłada się na zadowolenie klientów, którzy wyrażają pochlebne opinie na temat depilacji laserowej wykonanej w naszym gabinecie.

Najlepszą rekomendacją jest to, że osoby korzystające z naszych usług, wracają do EpiCentrum i polecają nas najbliższym.
Jeśli depilacja laserowa Olsztyn, to tylko u nas. Zapraszamy serdecznie!

 

Opinie

 

Do EpiCentrum trafiłam z polecenia koleżanki i był to strzał w dziesiątkę! Od dawna szukałam miejsca, w którym mogłabym poddać się zabiegowi depilacji pach (dodam, że był to mój pierwszy raz). Pani Asia to niezwykle ciepła i miła osoba, która krok po kroku rozwiała moje wszystkie wątpliwości. Zabieg był całkowicie bezbolesny i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. EpiCentrum polecam wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnego gabinetu w Olsztynie.

W internecie trafiłam na stronę EpiCentrum w Olsztynie i długo się nie zastanawiałam, ponieważ po poprzedniej depilacji w innym salonie, zostały mi na nogach włoski, których musiałam się pozbyć przed swoim ślubem. Na umówiony zabieg przyszłam nastawiona raczej pesymistycznie, zrażona wcześniejszymi doświadczeniami. Nie mogłam jednak trafić lepiej. Zabieg przeprowadzony przez p. Asię był czystą przyjemnością. Z gabinetu wyszłam z nieskazitelnie gładkimi nogami. Polecam!!!

Jestem wieloletnią klientką EpiCentrum. Za każdym razem wracam, ponieważ panuje tam miła atmosfera. Jest czysto, profesjonalnie i ani razu się nie zawiodłam, a korzystałam z różnego rodzaju usług. Pani kosmetyczka zawsze doradza i podpowiada, który zabieg będzie dla mnie najlepszy. Ostatnio dałam się namówić na depilację laserową i nie żałuję – mam spokój z goleniem nóg, którego nienawidziłam! Mam w planach jeszcze depilację pach.

Pani Joanna to anioł. Bardzo cierpliwa i pomocna osoba. Bałam się depilacji bikini, ale okazało się, że nie było czego. Jak tylko trafiłam w jej ręce, już czułam się bezpiecznie 😉 Zabieg od początku do końca wykonany profesjonalnie, z dużym spokojem i cierpliwością (zadawałam mnóstwo pytań). Na pewno tu wrócę na kolejną depilację, a kto wie, może i na inny zabieg 🙂

Galeria

 

Cennik depilacji laserowej

 

Poniżej przedstawiamy Państwu poglądowy cennik depilacji laserowej w naszym gabinecie. EpiCentrum oferuje zabiegi depilacji pach, nóg, bikini, a także górnej warga (wąsik), czy na przykład klatki piersiowej. Naszymi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W tabelce znajdują się informacje, ile kosztuje depilacja laserowa poszczególnych części ciała. Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie cennika, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

zabieg depilacji laserowej w EpiCentrum Olsztyn