Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/magito1/public_html/epicentrum.olsztyn.pl/old/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5892
Nowy zabieg RF - Epicentrum Olsztyn

Nowe zabiegi RF

Podstawowe warstwy skóry właściwej są budulcem dla twarzy i konturów ciała. Przekształć Twoją skórę zabiegiem Morpheus8, aby osiągnąć bardziej naturalny i promienny wygląd.

Morpheus8 to zabieg stymulujący produkcję kolagenu w podstawowych warstwach skóry właściwej. Dzięki temu proces przeciwstarzeniowy zostaje zainicjowany w sposób naturalny! Może być używany na dowolnych obszarach, które potrzebują odnowy podskórnej. Najczęściej potrzeba od 1 do 3 sesji.

 

Czy każdy może poddać się zabiegowi MORPHEUS8?

Tak, zabieg może być wykonywany na
każdym fototypie skóry

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ZABIEGU?

 Zabieg frakcyjnym RF jest naukowo sprawdzoną metodą redukcji zmarszczek, odbudowy kolagenu i przemodelowania tkanki tłuszczowej. Jest zabiegiem minimalnie inwazyjnym odnawiania głębszych warstw skóry z bardzo krótką rekonwalescencją pacjenta. Energia prądu RF ogrzewa głębokie warstwy skóry w kontrolowany sposób, powodując rewitalizację kolagenu. Zabieg poprawia teksturę skóry przywracając jej promienny i młodszy wygląd.

Kiedy można nakładać makijaż po leczeniu?

Ponieważ czas rekonwalescencji jest minimalny, makijaż można nakładać 1–2 dni po zabiegu. Pacjenci do kilku dni po zabiegu mogą spodziewać się mikrouszkodzeń skóry. Lekkie zaczerwienienie może występować przez okres do 1 tygodnia.

Jaki rodzaj pielęgnacji jest wymagany ?

Pacjenci powinni nawilżać obszar zabiegu
i unikać bezpośredniego nasłonecznienia.
Zaleca się stosowanie każdego dnia dobrego, szerokiego spektrum ochrony przeciwsłonecznej.

Opinie

“Z dumą informuję o tym jak niesamowita technologia InMode może odmłodzić twarzy i ciało u ludzi, którzy tak jak ja dostrzegają nieuniknione skutki naturalnego starzenia się ” – Paula Abdul ambasador firmy Inmode

 

 

zabieg depilacji laserowej w EpiCentrum Olsztyn